Home » Центр Delcam

Центр Delcam

У Українській інженерно-педагогічній академії на базі кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні і зварювального виробництва працює авторизований учбовий центр відомого розробника програмного забезпечення для машинобудівного виробництва Delcam Plc (Великобританія, Бірмінгем).

Delcam Plc – світовий лідер в розробці CAD / CAM продуктів для моделювання, виготовлення, контролю складних виробів та технологічного оснащення. Delcam Plc серед користувачів має понад 35 тис. організацій більш ніж в 90 країнах світу. Сімейство програм компанії Delcam охоплюють всі етапи виробничого циклу. Кожен програмний продукт Delcam сфокусований на специфічному аспекті конструювання, виробництва і контролю складних виробів, і є оптимальним рішенням у своїй галузі застосування.

handshake

2 червня 2011 було підписано угоду про відкриття навчального центру Delcam в Українській інженерно-педагогічній академії. Тристоронню угоду підписали ректор Української інженерно-педагогічної академії проф. Коваленко О.Е., ректор Запорізького національного технічного університету проф. Бєліков С.Б. і Х’ю Хемфріс (Hugh Humphries), виконавчий директор Delcam. Запорізький національний технічний університет є координатором співробітництва провідних технічних університетів України та Delcam, вони першими в нашій країні почали цю співпрацю більше 10 років тому. Зараз вже більш 20-ти університетів України використовують програмне забезпечення Delcam для навчання студентів.

Метою співробітництва є спільна діяльність сторін щодо впровадження систем автоматизованого проектування і виробництва в навчальний процес, в систему підвищення кваліфікації, а також при виконанні науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт.

DelCAM

В рамках договору Української інженерно-педагогічної академії було передано програмне забезпечення, комерційна вартість якого перевищує 1,5 млн. £, а саме: система тривимірного моделювання PowerSHAPE, система розробки керуючих програм для 5 координатної і високошвидкісний механообработки PowerMILL, система автоматизації програмування для ЧПУ FeatureCAM , система контролю якості виготовлених деталей PowerINSPECT, система для підготовки гравірувальних робіт ArtCAM, Delcam for SolidWorks, на 25 робочих місць кожного програмного продукту.

На протязі вже більше трьох років програмне забезпечення Delcam використовується для підготовки студентів спеціальності «Професійне навчання. Машинобудування ».

Студенти кафедри щорічно беруть участь у Міжнародній студентській інтернет-олімпіаді «Сучасні комп’ютерні технології Delсam в науці, освіті і виробництві», яка проходить на базі Самарського державного технічного університету.

Embassy2014

Перший проректор УІПА проф. Тарасюк А.П. і начальник навчального центру Delcam УІПА Купріянов О.В. взяли участь в церемонії нагородження переможців студентського конкурсу на іменні премії Delcam, яка відбулася 8 квітня 2014 в резиденції посла Великобританії в Україні. На фото проф. Тарасюк А.П. і доц. Купріянов О.В. разом з послом Великобританії в Україні Саймоном Смітом та директором Delcam Plc Хью Хемфрісом. 30 березня 2015 року Купріянов О.В. знову прийняв участь у такому щорічному заході.

Студенти кафедри ІТМ та СП беруть участь в щорічному Міжнародному конкурсі студентських робіт на іменні премії Delcam. У 2014 році магістрант кафедри Павлов Артем підготував і подав роботу на XV конкурс.

Нижче представлені роботи студентів кафедри ІТМ і СП, виконані в PowerMILL, Delcam for SolidWorks і ArtCAM.

PowerMillОбробка глобоїду в PowerMILL, Павлов Артем

bushОбробка втулки в Delcam for SolidWorks, Ємец Михайло АндреевArtCAM2Барельєф ректора УЗПІ проф. Андреєва Г.Я. в ArtCAM, Гримайло Евген

Comments are closed.