Телефон (057) 733-78-18

Home » Новости » Захист докторської дисертації

Захист докторської дисертації


16 жовтня 2014 року в Національному технічному університеті «ХПІ» відбувся успішний захист докторської дисертації Лебедя Володимира Тимофійовича, науковий консультант зав. кафедрою ІТМ і СП д.т.н., проф. Резніченко М.К.

Лебедь1

Дисертація Лебедя В.Т. на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за фахом 05.02.08 – технологія машинобудування явилася результатом плідної роботи претендента на Новокраматорськом машинобудівному заводі в перебігу всього його життя. Дисертація на тему «Реінжиніринг великогабаритних складних виробів у важкому машинобудуванні на основі групових технологічних процесів розбирання-складання» була почата ще під керівництвом д.т.н., проф. Арпентьева, а завершена під керівництвом д.т.н., проф. Резніченко М.К.

Лебедь2

Члени ради одностайно визнали високий рівень дисертації. Особливо були відмічені практичні аспекти роботи, результати впровадження з істотним економічним ефектом, а також чудове володіння матеріалом дисертанта.

Співробітники кафедри ІТМ і СП сердечно поздоровляють Лебедя В.Т. і його наукового консультанта проф. Резніченко М.К. з успішним захистом і бажають їм подальших творчих успіхів!

 

Comments are closed.