Home » Виготовлення обладнання

Виготовлення обладнання

У науково-дослідній лабораторії «Термоскладання» Української інженерно- педагогічної академії м.Харків виконуються роботи з дослідження, розробки, виготовлення та впровадження у виробництво технологічних процесів і обладнання для збирання і розбирання з’єднань з натягом, заснованих на індукційному способі нагріву охоплюють деталей. При індукційно – тепловому способі розбирання виключається пошкодження деталей, що сполучаються і стає можливим їх повторне використання. Метою і кінцевим результатом цих розробок є впровадження технологічних процесів і індукційних установок в конкретні виробництва.

Метою і кінцевим результатом цих розробок є впровадження технологічних процесів і індукційних установок в конкретні виробництва.

Впровадження розроблених технологій та обладнання дозволяє:

  • підвищити продуктивність і поліпшити умови праці;
  • підвищити можливості і технологічний рівень ремонту;
  • поліпшити якість збираних вузлів ;
  • знизити втрати енергії;
  • виключити з використання громіздке , дороге пресове й екологічно шкідливе газонагревательное обладнання .

Розроблені технології та обладнання використовуються, наприклад, при складанні і розбиранні з’єднань: з валами зубчастих коліс , напівмуфт, шківів, залізничних коліс з осями колісних пар, бандажів з центрами, підшипників кочення і лабіринтових кілець, а також при нагріванні поверхонь деталей перед наплавленням. Розробляються технології та обладнання для утилізації боєприпасів.

Виготовлене обладнання багаторазово випробувано на заводах виробниках і ремонтних підприємствах різних галузей машинобудування як в Україні, так і в країнах СНД, Європи та Азії. Зокрема, в останні роки подібні установки впроваджені на підприємстві «Укрспецвагон» (Харківська обл.), Попаснянському вагоноремонтному заводі (Луганська обл.), Стрийському вагоноремонтномо заводі (Львівська обл.), Підприємстві “Експрес” ( Вінницька обл.), Вагоноремонтний депо (м. Харків), підприємстві «Ремгідромаш» (м. Харків), депо Фастів (Київська обл.).

Індукційні установки виконуються як стаціонарними, так і переносними, легко вбудовуються в автоматичні лінії складання. Вони надійні в експлуатації, прості в обслуговуванні і ремонті. Живлення установок здійснюється від мережі змінного струму частотою 50Гц, напругою 380В. Вартість створення обладнання залежить від його складності, масогабаритних характеристик виробу, а також від термінів виконання робіт. Розробник гарантує якість і надійність виготовленого ним обладнання протягом 12 місяців з дня введення його в експлуатацію. Роботи виконуються на договірній основі, при цьому УІПА здійснює необхідні дослідження, розробляє і виготовляє обладнання, а також бере участь у впровадженні його у Замовника.

Зразки обладнання, які були впроваджені в виробництво

image001 Установка для нагріву під складання деталей типу шків, полумуфта, зубчасте колесо з валами або осями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image003 Індукційна установка для знімання роликового самовстановлюючого підшипника з вісі колісної пари  дизель – потяга.

 

 

 

 

 

 

image005 Індукційна установка для нагріву кілець підшипників, лабіринтних кілець і фланців під збирання  з валами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image008 Індукційна установка для нагріву кілець підшипників, лабіринтних кілець і фланців під розбирання з’єднань.

 

 

 

 

 

 

image010 Установка для газопламенного напилення, інтегрованого з щітковою  обробкою для відновлення поверхонь зношених деталей машин.

 

 

 

 

 

 

 

image011 Установка для розбирання з’єднань валу бортовий планетарної передачі гусеничної машини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image013 Установка для розбирання балансира з торсионом.

Comments are closed.