Телефон (057) 733-78-18

Home » Новости » Участь у семінарі «Формування інноваційної компетентності педагога як умова якісного навчально-виховного процесу в ПТНЗ»

Участь у семінарі «Формування інноваційної компетентності педагога як умова якісного навчально-виховного процесу в ПТНЗ»

Купріянов О.В. виступив з доповіддю «Створення і супровід сайту навчального закладу» на семінарі для голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність в професійно-технічних навчальних закладах міста Харкова і Харківської області. Виступ викликав жваве зацікавлення.

Семінар «Формування інноваційної компетентності педагога як умова якісного навчально-виховного процесу в ПТНЗ», що проходив в УІПА 14-15 квітня 2015р., був організований Українською інженерно-педагогічною академією спільно з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України, Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Науково-методичним центром ПТО у Харківській області.

PTNZ1 PTNZ2

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>