Телефон (057) 733-78-18

Home » Новости » Участь Купріянова О.В. у Всесвітньому форумі з інженерної освіти

Участь Купріянова О.В. у Всесвітньому форумі з інженерної освіти


Доцент кафедри ІТМ і ЗВ, Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP Купріянов О.В. у складі делегації під керівництвом Ректора УІПА, Президента Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е. і взяли участь в Світовому форумі з інженерної освіти WEEF 2014, який відбувся 3-6 грудня 2014 р. в Дубаї, ОАЕ. Сучасний Міжнародний виставковий центр Дубая об’єднав в своїх стінах щорічні конференції інженерно-педагогічних товариств всього світу, а WEEF 2014 визнаний по праву найбільшою світовою конференцією в галузі інженерної освіти. Провідні фахівці в галузі інженерно-педагогічної освіти обмінялися досвідом і знаннями, які об’єднані загальною темою «Інженерна освіта для глобального співтовариства».

Українська делегація взяла участь в щорічних Загальних зборах IGIP. На зборах заслуховували доповіді Президента і Генерального секретаря IGIP, проведені вибори правління IGIP на період 2015 – 2018 р.

Під час форуму відбулося засідання Міжнародного моніторингового комітету IGIP, на якому були розглянуті кандидатури на звання Міжнародних інженерів-педагогів ING PAED IGIP. Були затверджені 18 випускників Центра інженерної педагогіки IGIP УІПА 2014 р., що представляють Українську інженерно-педагогічну академію, серед яких доцент кафедри ІТМ і ЗВ Романов С.В.

Крім самого форуму, учасників делегації вразило місто, що динамічно розвивається, поєднує риси як традиційної арабської культури, так і сучасного мегаполісу. Традиційний одяг місцевих жителів і найвищі хмарочоси – важко повірити, що це може поєднуватися в одному місці в один час.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Інформаційний стенд з розкладом Форуму

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Разом з делегатами з Саудовської Аравії

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пленарне засідання

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На вході до Виставкового центру

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На фоні найвища в світі будівля

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вулиця Шейха Заеда

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вид з метро

Dubai8

Вид з літака

Comments are closed.