Телефон (057) 733-78-18

Приглашаем к сотрудничеству

Учебное заведение IV уровня аккредитации, подготовка специалистов в области машиностроения, изготовление оборудования для сборки и разборки соединений с натягом

Feature image
Специальности

Направления, по которым готовятся специалисты

Feature image
О кафедре

Общая информация о кафедре

Feature image
Состав кафедры

Информация о преподавателях кафедры

Feature image
Наука

Научная деятельность, публикации, изготовления оборудования

Post Image

Вітаємо/ Поздрвляем

Доцент кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва  к.т.н., доцент Романов Сергій Валерійович прийняв участ у VI науково-технічній конференції “Інформаційні технології Autodesk в освіті і наукових дослідженнях”, де отримав сертифікати. Вітаємо!

[/lang_ua]
Доцент кафедры интегрированных технологий в машиностроении и […]

Read More
Post Image

Вітаємо!!!!

 
Кафедра інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва вітає талановитого науковця, к.т.н., доцента Каліна Миколу Андрійовича з отриманням ПОДЯКИ від Міністерства освіти і науки України за особистий внесок у науковій діяльності.
 

Кафедра интегрированных технологий в машиностроении и сварочного производства поздравляет талантливого […]

Read More
Post Image

Вітаємо!!!

Вітаємо доцента кафедри к.т.н., доц. Каліна М.А. з отриманням грамоти Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації     Read More
Post Image

Робота студента на конкурс Autodesk

 

Представлена на студентський конкурс Autodesk робота Проценко Андрія «Проектування і виготовлення деталі типу трійник для трубопроводів АЕС», виконана під керівництвом доц. Купріянов О.В., отримала високу оцінку журі.
Тривимірна модель деталі трійник була спроектована в SolidWorks, керуюча програма для її обробки в […]

Read More
Post Image

У конкурсі Кращий сайт УІПА сайт кафедри ІТМ та ЗВ знову на другому місці!

В академії підведені результати конкурсу «Кращий сайт Української інженерно-педагогічної академії 2016».
У результаті комісія дійшла висновку, що переможцями конкурсу є наступні сайти:

Перше місце – сайт кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації (http://kafotss.kharkov.ua/).
Друге місце – сайт кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та […]

Read More
Post Image

Участь студента кафедри в конкурсі Delcam

Магістрант кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Бабич Тарас прийняв участь у XVI конкурсі студентських робіт на іменні премії Delcam, який проводився в 2015 році. Журі особливо відзначило його роботу «Проектування тривимірної моделі деталі «Корпус редуктора Т35А-230614» та […]

Read More
Post Image

Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студент факультету Комп’ютерних інтегрованих технологій у виробництві і освіті Чуб Олексій Юрійович 21 березня прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року за напрямом «Зварювання», що проходив у Кіровоградському національному технічному університеті, і отримав диплом ІІІ ступеню.
В […]

Read More
Post Image

Дні відкритих дверей кафедри ІТМ та ЗВ

Під час Дня відкритих дверей Ви зможете ближче познайомитись з нашою кафедрою – відвідати лабораторії кафедри і комп’ютерний клас, подивитися презентацію, зустрітися з викладачами. На дні відкритих дверей, що проводяться  у актовій залі, бажано приходити за 30-40 хвилин.
Кафедра ІТМ та ЗВ […]

Read More
Post Image

Професор кафедри Маліцький І.Ф. нагороджений орденом «За заслуги» II ступеня

Професору Української інженерно-педагогічної академії, голові Харківської міської ради борців антифашистського опору Маліцькому Ігорю Федоровичу згідно наказа Президента України та з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистских загарбників урочисто вручили орден «За заслуги» II ступеня.
Бажаємо залишатися таким же енергійним, активним […]

Read More
Post Image

Доцент кафедри отримав міжнародний диплом

Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е., і доцент кафедри ІТМ та ЗВ, Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP Купріянов О.В., вручили дипломи Міжнародних інженерів-педагогів ING PAED IGIP випускникам Центру інженерної педагогіки УІПА 2015 року. […]

Read More
Post Image

День відкритих дверей

9 жовтня 2015 В Українській інженерно-педагогічній академії успішно пройшов День відкритих дверей. У заході брав активну участь і Харківський центр зайнятості. Сотні майбутніх випускників зі шкіл, ліцеїв, ПТУ, технікумом отримали можливість пройти тест «Моя майбутня професія», ознайомиться з умовами вступу, […]

Read More
Post Image

Участь кафедри у міській «Ночі науки»

26 вересня Українська інженерно-педагогічна академія презентувала свої наукові досягнення в рамках Харківського загальноміського заходу «Ніч науки».
Представляли експозицію УІПА і вітали гостей ректор академії професор Коваленко О.Е. та проректор з наукової роботи професор Лазарєв Н.І.
На стенді кафедри ІТМ і СП доцент […]

Read More