Телефон (057) 733-78-18

Home » Воспитание » Ігор Малицький та Президент Петро Порошенко взяли участь у річниці визволення концтабору Освенцим

Ігор Малицький та Президент Петро Порошенко взяли участь у річниці визволення концтабору Освенцим

Освенцим – комплекс німецьких концентраційних таборів на території Польщі. Відомий масовими вбивствами мирних людей. Викладач кафедри ІТМ і СП Ігор Федорович Малицький був в’язнем цього жахливого місця з травня по серпень 1944, потім був переведений в ще більш жахливий Маутхаузен. 70 років тому Освенцим був звільнений Радянськими військами.

27 січня в 70-у річницю визволення Освенцима там пройшли заходи, в яких взяли участь Президент Польщі Броніслав Коморовський та Президент України Петро Порошенко. Петро Порошенко вручив пам’ятний знак голові Харківської обласної ради організації борців антифашистського опору Ігорю Малицькому. Пам’ятний знак зображає ворота в крематорій.

І.Ф.Маліцкій був на святкуванні з жовто-блакитною стрічкою, яка показувала його приналежність до його улюбленої Батьківщини – України. А георгіївські стрічки, на думку Ігоря Федоровича, можуть носити лише ветерани, учасники війни. У розмові з Президентом І.Ф.Маліцкій висловив величезну заклопотаність сьогоднішнім становищем в Україні. Він сказав, що ненависть між братніми російським і українським народами розпалили швидко, а згасити знадобляться століття.

MalitskiyGate

Ігор Малицький на тлі цинічною написи «Праця звільняє»

MalitskiyAuschwitz

Екскурсія для президентів

Poroshenko

Петро Порошенко з колишніми в’язнями з України

Auschwitz

Пам’ятний знак від президента України на честь 70-річчя визволення концтабору в м. Освенцім

 

Post Tagged with

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>