Home » Новости » День відкритих дверей

День відкритих дверей

9 жовтня 2015 В Українській інженерно-педагогічній академії успішно пройшов День відкритих дверей. У заході брав активну участь і Харківський центр зайнятості. Сотні майбутніх випускників зі шкіл, ліцеїв, ПТУ, технікумом отримали можливість пройти тест «Моя майбутня професія», ознайомиться з умовами вступу, навчання та працевлаштування після закінчення академії, отримати відповіді на багато інших їх цікавили.

openDoor OpenDoor1

Кафедра Інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва представила спеціальності «Професійна освіта. Машинобудування »,« Професійна освіта. Зварювання »і« Технологія та устаткування зварювання », які викликали інтерес у багатьох майбутніх абітурієнтів. Крім споглядання виставлених у залі зразків і макетів, відвідувачі змогли ознайомитися з лабораторіями кафедри з демонстрацією технічних можливостей промислового обладнання. Завідувач лабораторією Орлов М.В. і Голубка М.І. професійно і грамотно продемонстрували стикове зварювання з наступним випробуванням звареного лабораторного зразка. Ми будемо раді бачити відвідувачів дня відкритих дверей серед наших студентів в 2016 році.

 

Post Tagged with

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>