Телефон (057) 733-78-18

Home » Новости » Участь студента кафедри ІТМ та ЗВ в міжнародній олімпіаді з САПР

Участь студента кафедри ІТМ та ЗВ в міжнародній олімпіаді з САПР

Студент 3-го курсу групи ДІТ-А+К-12уск Товстоног Юрій Леонідович взяв участь у заочному турі шістнадцятої міжнародної студентської олімпіади «САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні», яка традиційно проходить під протекторатом Міністерство освіти і науки України на базі Хмельницького національного університету. В олімпіаді взяли участь студенти 21 лідируючих ВНЗ з України, Російської федерації та Білорусі.

Завдання олімпіади традиційно відрізняються складністю і вимагають наявність в учасників знань, як в області програмування, так і інженерного проектування.

Юрій Товстоног спроектував тривимірну модель і креслення циліндричної протяжки змінного різання мінімально можливої довжини. Були розраховані конструкція і геометрія циліндричної протяжки, припуск під протягування, діаметри передньої направляючої частини, мінімальний допустимий коефіцієнт заповнення стружкової канавки, подача на зуб Sz, крок зубів t, глибина стружкової канавки h, число (чорнових, перехідних, калібруючих) ріжучих зубів протяжки, номінальні діаметри: чорнових ріжучих зубів, чистових ріжучих зубів, довжину ріжучої частини протягання, параметри калібруючої частини протяжки. Був виконаний вибір круглого хвостовика і перевірка протягажки за умовою жорсткості. Модель і креслення були виконані в SolidWorks.

Студент готувався до олімпіади під керівництвом доцента кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Купріянова О.В.

Protiashka

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>