Home » Новости » Участь у Всесвітньому форумі з інженерної освіти 2015

Участь у Всесвітньому форумі з інженерної освіти 2015

Доцент кафедри ІТМ і ЗВ, Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP Купріянов О.В. у складі української делегації на чолі з ректором УІПА, Президентом Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е. взяли участь у Світовому форумі з інженерної освіти WEEF 2015 (http://weef2015.eu), який відбувся 20-24 вересня 2015 у Флоренції, Італія. Палас конгресів Флоренції об’єднав у своїх стінах щорічні конференції інженерно-педагогічних товариств усього світу, а WEEF 2015 заслужив статус найбільшою світової конференції року в області інженерної освіти. Провідні фахівці в галузі вищої технічної освіти обмінялися досвідом і знаннями, об’єднані загальною темою «Інженерна освіта для гнучкого суспільства».

Українська делегація взяла участь у щорічному Загальних зборах IGIP. На зборах були заслухані доповіді Президента і Генерального секретаря IGIP, і сформульовані плани товариства на наступний рік.

Під час форуму відбулося засідання Міжнародного моніторингового комітету IGIP, на якому були розглянуті кандидатури на звання Міжнародних інженерів-педагогів ING PAED IGIP. Були затверджені 10 випускників українських Центрів інженерної педагогіки 2015. Серед них і наш викладач: звання Міжнародного інженера-педагога ING PAED IGIP було присуджено Петренко Андрію Миколайовичу – доценту кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та складального виробництва.

Вітаємо колегу!

IGIP1 IGIP2
IGIP3 IGIP4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>