Home » Новости » Перемога на всеукраїнському конкурсі по зварюванню

Перемога на всеукраїнському конкурсі по зварюванню

19 березня 2015 року на базі Кіровоградського національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у сфері зварювання та споріднених технологій.

Приймала гостей кафедра “Експлуатація та ремонт машин”, що на сьогодні є однією з найбільш потужних серед технічних випускаючих кафедр університету. Також були представлені кафедри університетів з усіх регіонів України від Маріуполя до Львова.

КНТУ Сварка

Тематика наукових робіт була представлена, у першу чергу, в напрямі ремонту машин, відновлення та підвищення зносостійкості, технології та устаткування зварювання. Були представлені найбільш актуальні ідеї та пропозиції молодих вчених щодо технологій та обладнання, які дозволяють відновлювати, підвищувати надійність і стійкість деталей машин і механізмів покращувати їх характеристики та зменшувати собівартість.

За право бути кращим автором студентської наукової роботи зі спеціальності змагалися 54 студента з вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації різних міст України. Галузева конкурсна комісія відзначила 13 кращих наукових робіт, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своїх наукових здобутків.

Серед запрошених студент нашої кафедри Окороков А.Р, (група ДІТ-З14мг), що навчається в магістратурі за спеціальністю «Технологія та устаткування зварювання» представляв доповідь за актуальною темою дослідження зварювання економно легованої нержавіючої сталі у хімічній і харчовій промисловості і став «бронзовим» призером конкурсу.

КНТУ Награждение КНТУ Окороков

Керивником наукової роботи є  к.т.н. Дерябкіна Євгенія Станіславівна, супроводжував студента на конкурс к.т.н. Петренко Андрій Миколайович.

Дружній колектив нашої кафедри бажає щастя українському студентству у здійсненні майбутніх наукових проектів у наступному році!

КНТУ диплом

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>