Home » Новости » Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студент факультету Комп’ютерних інтегрованих технологій у виробництві і освіті Чуб Олексій Юрійович 21 березня прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року за напрямом «Зварювання», що проходив у Кіровоградському національному технічному університеті, і отримав диплом ІІІ ступеню.

В конкурсі приймали участь 13 команд з різних вищих навчальних закладів України. Чуб О.Ю. представляв роботу по темі «Дослідження зносостійкості відновлених плунжерних пар паливної апаратури дизелів», присвяченій актуальній проблемі – підвищенню надійності роботи відновлених деталей плунжерних пар паливної апаратури, що дозволить збільшити строк їх експлуатації при зниженні витрат на ремонт і виготовлення запасних частин тракторних дизелів.

Результати наукової роботи також опубліковано в збірнику тез УІПА і зроблено доповідь на студентській науково-практичній конференції.

Робота виконана під керівництвом викладачів кафедри Інтегрованих технологій в машинобудуванні і зварювального виробництва Дерябкіної Є.С. і Петренко А.М.

KNTU Diplom

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>